Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2015

Αυτοί οι διαιτητές εκθέτουν τον Ολυμπιακό που στην κυριολεξία δεν τους έχει ανάγκη

Αυτό είναι το δικό μου λάθοςνα προτρέχω πριν από τα γεγονότα.
Όλοι περιμένουν να γίνει ο αγώνας και μετά να αρχίσουν
την κριτική και να το παίζουν ειδήμονες και ότι αυτοί
είναι οι παντογνώστες.αλλά όμως ασκούν κριτική αφού πρώτα δουν τα λάθη και μετα τα σχολιάζουν
Ενώ εγώ σχολιάζω αυτά που θα γίνουν πριν να γίνουν και πέφτω μέσα γιατί είμαι αντικειμενικός

Να τι έγραψα την Πέμπτη πριν από τον αγώνα Ολυμπιακού - Αστέρα

Περίοδος ποδοσφαιρική 2015- 2016 Και την έβδομη αγωνιστική η επιτροπή τον ορίζει τον διαιτητή Κύζα  να διευθύνει τον αγώνα Ολυμπιακού -ΑΕ Κ που τα σαλατοποίησε  ενώ όλοι γνώριζαν την ποδοσφαιρική περίοδο 2013- 2014 είχε  διευθύνει τρεις μόνο αγώνες και΄κανέναν του Ολυμπιακού και  την ποδοσφαιρική περίοδο 2014- 2015 σφυρίζει δυο αγώνες του Ολυμπιακού και τώρα που γράφονται αυτές οι αράδες έχει οριστεί να διευθύνεις για δεύτερη φορά μέσα σε 12 αγωνιστικές την ομάδα του Πειραιά Αν αυτό δεν είναι σκάνδαλο τότε οι λέξεις έχουν χάσει την σημασία των

Και έρχεται ο εκλεκτός της Κ Ε Δ που είναι ο Δραμινός διαιτητής και τινάζει τον αγώνα στον αέρα δίνοντας δυο πέναλτι ανύπαρκτα Και αυτό που έδωσε υπέρ του Ολυμπιακού δεν ήταν καθοριστικό εν΄'ω αντίθετα υπέρ του Ολυμπιακού άνοιξε την άμυνα του Αστέρα και να φτάσουμε στο 3-1