Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου 2019

Οι απαράδεκτοι διαιτητές τις Κορινθίας.

Οι διαιτητές της Κορινθίας που παρουσιάζω με την πένα μου υπό τύπου  μικροφώνου μήπως και μ ακούσει κανένας και δεν  γελοιοποιηθεί  ο θεσμός της διαιτησίας

Αποτέλεσμα εικόνας για Δημοσιογραφία
Οι απαράδεκτοι διαιτητές της Κορινθίας.

Καλαράς Τον έχω χαρακτηρίσει εκδοραία γιατί είναι το εκτελεστικό όργανο της Μεγάλης πύλης.( Νοταρά 48 ) Και ο Μιχάλης Τσιχριτζής μετά τον αγώνα Π Α Σ Κόρινθος --Κόρινθος 06 που έκανε εγκλήματα σε βάρος της Κορίνθου 06  τον πήρε να πάνε να δουν παρέα από τις θέσεις των επισήμων του ΟΑΚΑ τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας. Μ αυτούς τους προκλητικούς παράγοντες  θα κάνεις ποδόσφαιρο κ. υπουργέ του αθλητισμού  Νομίζω ότι έχετε μεγάλη φαντασία.

Κωνσταντόπουλος Βοηθός πρώτης εθνικής κατηγορίας που έφτασε εκεί γιατί τα είχε καλά με την Μεγάλη Πύλη Και την σχέση αυτή την απέκτησε με εξετάσεις που έδωσε και πέρασε  άνετα
Γιατί όταν ήταν  διαιτητής με βοηθό τον Μπετζόγλου  ( άλλον προσκυνημένο ) συνειδητά στον αγώνα Π Α Σ Κόρινθος -- Κόρινθος 06 έκλεψαν ο ένας με την σφυρίχτρα του και ο άλλος με την σημαία του έκλεψαν ένα πρωτάθλημα από την Κόρινθο 06 Και ο Κωνσταντόπουλος  είναι βοηθός στους αγώνες του πρωταθλήματος της πρώτης εθνικής. Πρέπει με τέτοιο έμψυχο υλικό που έχουμε ο Θεός να βάλει το χέρι του

Φραντζής  Τον  παρακολούθησα  στον αγώνα Παννεμεατικού --Π Α Σ Κόρινθος την ποδοσφαιρική περίοδο 2017- 2019 και να κάνει όργια σε βάρος της ομάδας της Νεμέας. Στο ημιχρόνιο δέχτηκε από φιλάθλους λεκτική επίθεση πρωτοφανή Στο φύλλο του αγώνα δεν έγραψε απολύτως τίποτα ούτε ο διαιτητής ούτε και ο παρατηρητής τάξεως μια αυτός την διαιτησίας δεν υπάρχει γιατί απέχει μακριά από την Κόρινθο η Νεμέα. Παρατηρητής τάξεως ο Σύμβουλος Δημόπουλος. Αλλά και από μεριάς Παννεμεατικού καμία διαμαρτυρία για τον σφαγιασμό. ο συμψηφισμός στην μεγαλοπρέπεια του.
Αλλά και στο πρώτο αγώνα της ίδιας ποδοσφαιρικής περιόδου στο γήπεδο του συνοικισμού  το 0-2 υπέρ του Αστέρα Δερβενίου με εγκληματικά σου λάθη το έκανες 3-2 υπέρ του Π Α Σ Κόρινθος Του έδωσες έξι ( 6 ) βαθμούς και μπήκες στους μεγάλους χορηγούς. Και ο τότε πρόεδρος του Αστέρα αισθάνθηκε υπερηφάνεια γιατί ψήφισε Τσιχριτζή

Χονδρόπουλος Ένας διαιτητής που αργεί να αρχίσει τον αγώνα κατά δέκα επτά ( 17 ) λεπτά για να παρακολουθούν οι παράγοντες  την έκβαση ενός άλλου αγώνα που τους ενδιέφερε το αποτέλεσμα.
Αυτός έχει θέση στο χώρο της διαιτησίας.;

Ανδρέα Ντούλη στοιχεία παραθέτω αν μπορούν να τα αντικρούσουν οι διαιτητές σου θα πάψω να δημοσιογραφώ. Αν σιωπήσουν εσύ τι θα κάνεις;